۳ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

حملات پین کنترل بر علیه تجهیزات کنترلی و صنعتی

در این کلیپ، مفاد مقاله پژوهشی آقای علی عباسی، در مورد حملات پین کنترل بر علیه تجهیزات کنترلی و صنعتی را مورد بررسی قرار دادم. علاوه بر توضیح مفاد پژوهش، دموهایی هم در این زمینه در این ویدیو نمایش داده شده است تا شما دانشجوی گرامی بتوانید این حملات را به خوبی متوجه شوید.

ادامه مطلب...
۲۷ مهر ۹۶ ، ۱۳:۱۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
میلاد کهساری الهادی

حملات بر علیه شبکه ایزوله - ایرگپ

بیشتر جاها که در کلیپ من گفتم فرکانس، در حقیقت منظورم سیگنال بود. یعنی اگر از سیگنال استفاده می‌کردم مطلب دقیق‌تر میشد (من به اشتباه از فرکانس استفاده کردم).

ادامه مطلب...
۲۷ مهر ۹۶ ، ۱۳:۰۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
میلاد کهساری الهادی

تربیت ده هزار متخصص در 4 سال!

به جای تربیت 10000 متخصص امنیت و اطلاعات در آپاهای از هم گسیخته کشور که سر ماه لنگ حقوق ماهیانه (با رنج پرداختی 3 تومان تا 4 تومان - در بهترین حالت) خودشان باشند. 

یک مرکز متمرکز تو کشور مانند NSA یا GCHQ که دارای محیط پویا، شاد و فنی (تا حد ممکن با دپارتمان‌های جدا) ایجاد کنید که علاوه بر تربیت نیرو به صورت درست، بتوانید خروجی هم بگیرید. 

الان در فضای فعلی کشور اگر شما متخصصان NSA را هم به ایران دعوت کنید، در پایان سال باید همه آن‌ها را به تیمارستان معرفی کنید. چون فضای کاری کشور مسموم هست. وضعیت علمی کشور یک مشکل است (از قبیل تقلب، سرقت علمی، نبود منابع و امکانات)، وضعیت فرهنگی و کاری و پژوهشی (حسادت، دشمنی و عدم همکاری تیمی) هم یک مشکل دیگر است.

بعد این خیلی جالبه که 10000 متخصص امنیت و اطلاعات در 4 سال می‌خواهید تربیت کنید. برای پرورش ده هزار متخصص معمولی رایانه هم اکنون میزان زمان بیشتری باید صرف کنید، متخصص امنیت و اطلاعات که دشوارترین فیلد رایانه است زمان بسیار بیشتر از آن چیزی را نیاز دارد که شما گفتید.

ادامه مطلب...
۲۶ مهر ۹۶ ، ۱۶:۴۶ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
میلاد کهساری الهادی